Sacred Elite

Opis forum

Ogłoszenie

Elo yo yo to jest forum klanu sacred elite rejestrujcie sie ludzie!? powiekszcie forum wiekszość zeczy jest widoczna po rejestracji i zalogowaniu sie

#1 Dzisiaj 22:36:06

michalcieslowski lider

Paczątkujacy Ziom

Zarejestrowany: 2007-09-09
Posty: 9
Punktów :   

tu mozecie poprostu pisac z innymi uzytkownikami

poprostu piszcie

Offline

 

#2 Dzisiaj 22:36:06

PatrykPl

Ziom

Zarejestrowany: 2007-09-09
Posty: 1
Punktów :   

Re: tu mozecie poprostu pisac z innymi uzytkownikami

elo jestem Patryk naleze do klanu jestem Wladcom Zarzodu. (bez urazy) ale mam troche zastrzezen co do forum jest troche nie profesionalne po 1. Brak chatu (a to podstawa przy zebraniach) po 2. Bardzo malo For z podstawowymi tematami po 3. ZABEZPIECZENIE brak zabezpieczenia przed wrogimi klanami kazdy moze bez problemu wjesc na forum i zoabczyc naszą taktyke itp. powinno byc zabezpieczenie poprzez aktywacje kont (moge to zrobic) . ale jezeli chodzi o ludzi z klanu to niemozna nic zażucić pozdro wam. Ok znam sie na forach troche, robie fora na zamówienie jeżeli pozwolicie moge poprawidz na waszym forum pare błędów. jeżeli chce ktos sprawdzic to oto dwa przykładowe linki stron z forami moimi : www.szparkopur.fora.pl , http://www.parkour457.fora.pl/  (niesom one powiazane z grami) pozdro wszytkim

Offline

 

#3 Dzisiaj 22:36:06

Przemek

Administrator

Zarejestrowany: 2007-09-09
Posty: 28
Punktów :   

Re: tu mozecie poprostu pisac z innymi uzytkownikami

ej co ty te forum jest fajne  a i siemka

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.grove.pun.pl www.heksa.pun.pl www.samstudchemul.pun.pl www.aspect.pun.pl www.mizantropia.pun.pl